Filmové repliky na Wizardo

Pohár Tří Kouzelníků

Zmenšená replika poháru tří kouzelníků ze čvrtého filmu Harry Potter a Ohnivý pohár. Nikdo z nás nezapomene na chvíli, kdy se Harry a Cedric přenesli na hřbitov a Harry se znovu setkal s Voldemortem. Harry přežil, Cedric bohužel ne.

Miniaturní replika Nimbusu 2000

Miniaturní replika jednoho z nejrychlejších košťat, které může mít famfrpálový atlet k dispozici. Vytvořená speciálně podle skic z archivu Warnes Bros. Každé koště je zabalené v krásné krabici se stojánkem, takže se dá vystavit doma nebo třeba v kanceláři. A jako super bonus dostanete ještě miniaturu Zlatonky.

Replika koštěte Kulový Blesk v reálné velikosti

Kdo by se nespokojil s miniaturou, může mít repliku v reálné velikosti. Oficiální licencovaná replika Kulového blesku je jedním z 10 000 kusů limitované edice. Každé koště je očíslované a optařené certifikátem pravosti.

Replika brku Dolores Umbridge

Filmová replika brku, se kterým nikdo dobrovolně psát nechce. Tedy pokud zrovna nechcete někomu způsobit pěknou bolest, třeba jako Dolores Umbridge.

Replika Křišťálového poháru

Filmová replika poháru, který musel Albus Brumbál použít, aby se dostal k jednomu z viteálů v Harry Potter a Princ dvojí krve.

Replika Lahvičky s lektvarem Felix Felixis

Lektvar Felix Felixis neboli Tekuté štěstí - napijte se a po určitý čas vás čeká jenom štěstí a úspěch. Replika může sloužit jako talisman nebo třeba připomínka, že na každého z nás někde štěstí čeká. Lahvička je skleněná se šroubovacím uzávěrem a je doplněná skleněným stojánkem s poklopem.

Další autentické filmové repliky najdete v kategorii.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.