Věrnostní program

Věrnostní program Wizardo – fanouškovský Harry Potter Shop

Sbírejte galeony a ušetřete!

Za každý nákup na Wizardo Vás odměníme galeony (body). Díky nim ušetříte na další objednávce. Stačí se zaregistrovat a začít sbírat.

  • Z každé objednávky získáte 1% její hodnoty v Galeonech.
  • 1 Galeon je rovný 1 Kč / 0.1 €.
  • Body lze uplatnit až do 25 % hodnoty objednávky.

Začít sbírat Galeony

Věrnostní program představuje způsob poděkování za vaše nákupy v našem eshopu. Pro věrné a pravidelné zákazníky nabízíme věrnostní systém za realizované nákupy a další aktivitu (registrace, přihlášení k odběru mailingu). Celková částka, kterou vynaložíte na nákup našich produktů, bude automaticky převedena na bodovou hodnotu a to v poměru 0.05 EUR = 1 bod / 1 CZK = 1 bod. Body mohou sbírat pouze registrovaní zákazníci.

Jak můžu získat věrnostní body?

Bonusové body získáváte za každý uskutečněný a zaplacený nákup. Jakmile shromáždíte dostatek věrnostních bodů, můžete je uplatnit v rámci vašeho dalšího nákupu. Jinými slovy: čím více nakupujete, tím větší slevy můžete získat. Věrnostní body se vám přičtou až po uhrazení objednávky a nikoliv hned po nákupu. Naopak po stornování nebo dobropisování faktury (když se zboží vrátí nepřevzaté nebo jako vrácené) se body odečítají stejným vzorcem, jako se přičetly. Body se přičítají podle vzorce 4 EUR = 1 bod / 100 CZK = 1 bod.

Můžu získat věrnostní body i jinak?

Ano můžete. Za vaši registraci vás odměníme 5 body. Za přihlášení k odběru novinek máte od nás 5 bodů.

Jak můžu věrnostní body uplatnit?

Vaše nasbírané body vám přináší slevy. Stav vašich bodů můžete vidět po přihlášení ke svému zákaznickému účtu. V košíku vidíte stav věrnostních bodů s možností jejich použití. Body lze uplatnit až do 25 % hodnoty objednávky. Minimální výše objednávky pro uplatnění bodů je 100 CZK / 4 EUR.

Kombinace se slevovými kupóny

Na jedné objednávce nelze použít body a zároveň uplatňovat slevový kupón. Chcete-li uplatnit kupón, nebudete mít možnost zlevnit objednávku použitím bodů a naopak. Použitý slevový kupón ovlivňuje celkovou částku objednávky a tím pádem také celkový počet získaných bodů.

Přehled bodů…

Přehled počtu získaných věrnostních bodů je vždy dostupný ze stránky „Přihlášení“ a kliknutí na „Můj účet“ v pravém horním rohu našeho e-shopu. Po přihlášení do vašeho účtu se dozvíte bilanci vašich věrnostních bodů na základě uskutečněných nákupů. Prosím, berte na vědomí, že počet vašich věrnostních bodů bude přičten až po uhrazení objednávky. Po každém uplatnění vašich bodů bude jejich počet okamžitě odečten z vašeho věrnostního účtu.

Co když si zakoupím produkt bez využití věrnostních bodů a rozhodnu se ho vrátit? Co se stane se získanými body?

Když vracíte zakoupený produkt, tak zároveň vracíte získané bonusové body. Vaše bodová bilance bude přepočítána zpět na původní stav před tímto nákupem.

A co platnost mých bodů?

Platnost Vašich věrnostních bodů je omezena na 365 dnů. Proto je používejte s předstihem a často!

Mohu o body přijít i jiným způsobem?

Ano. O věrnostní body lze také přijít nepřevzetím vaší zásilky, která se vrátí nám. V takovém případě se vám odečte 50 bodů.

Další informace

Věrnostní body nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu. Při výměně zboží NELZE bonusové body uplatnit! Body taktéž nelze získat ani čerpat na dárkové vouchery.

Věrnostní body se na váš účet přičtou ve chvíli, kdy je zaplacená objednávka vyřízena a finanční prostředky byly přijaty na náš bankovní účet. Může se stát, že v případě dobírky dojde ke zpoždění přičtení bodů až o 14 dní v závislosti, kdy budou přijaty finanční prostředky z vaší objednávky na náš účet.

Program je aktivní a platný od 4. 1. 2023.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.