Harry Potter: Quidditch Champions přichází

Nejnovější hra od Portkey Games je nyní potvrzena na 3. září - a jmenuje se Harry Potter: Quidditch Champions! Připravte se vzlétnout ke slávě s touto úžasnou novou videohrou inspirovanou oblíbeným kouzelnickým sportem. Který z fanoušků Harryho Pottera nesnil o tom, že naskočí na koště a vzlétne do oblak? Díky této připravované hře se tato představa stane skutečností.

Na základě kouzelnického sportu z knih a filmů o Harrym Potterovi budete moci naskočit na koště, obléknout si famfrpálový hábit a zahrát si v některém z oblíbených prostředí kouzelnického světa, ať už se budete prohánět po Doupěti, nebo se zúčastníte mistrovství světa v famfrpálu.

Hra vyjde 3. září na PlayStation, Xbox, Nintendo Switch, Steam a Epic Games Store a přinášíme vám několik informací o hře, které by vás měly nadchnout.

Prožij svou famfrpálovou fantazii

Vydejte se na oblohu v jedné z klasických pozic. Každá z nich má svůj vlastní jedinečný herní styl: chytač, odrážeč, střelec nebo brankář. Vzneste se do legendárních famfrpálových arén i map, které představují dosud neviděné oblasti kouzelnického světa.

Více způsobů hraní

  • Režim kariéry: Od bitev na dvorku rodiny Weasleyových, v Doupěti, až po souboje na mistrovství světa ve famfrpálu, se můžete stát šampiónem buď sami, nebo v online kooperaci v týmu až tří přátel.
  • Exhibiční zápasy: Připravte si týmy, mapu a obtížnost a hrajte sami nebo v týmech až o 3 lidech v online kooperaci.
  • Hráč proti hráči: Vyzkoušejte si své dovednosti v online zápasech proti ostatním týmům.

Tvoje hra, tvoje pravidla

Přizpůsobte si svůj vzestup: Vylepšujte úrovně a používejte dovednostní body, abyste přizpůsobili svůj herní styl pro každou roli. Změňte svůj letový styl přepínáním mezi různými košťaty a zvyšováním jejich úrovně.

Vyjádřete svou herní osobnost díky spoustě kosmetických možností, které vám umožní hrát za sebe nebo za ikonické vzory postav Harryho Pottera.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.