Kouzelnické hůlky od The Noble Collection

Sběratelské repliky kouzelnických hůlek od The Noble Collection jsou jedny z nejvěrnějších replik, které můžete najít. Všechny hůlky jsou ručně malované a jedná se tak o úplný unikát. Každá hůlka je jiná.

Je jen na vás jakou hůlku si zrovna vyberete. Díky The Noble Collection seženete skoro každou hůlku, na kterou si vzpomenete.

Největší novinkou je momentálně hůlka Zlatoslava Lockharta, na kterou jsme dlouho čekali, ale vy ji už teď můžete najít na Wizardo. Ve správné konfiguraci z třešňového dřeva, blánou z dračího srdce měřící cca 27 cm. Jako byste si ji právě vyzvedli u Olivandera.

7029_harry-potter-hulka-gilderoy-lockhart

Pro ty, co se nespokojí jen tak s něčím je tu samozřejmě hůlka bezová. Tu, kterou Harry úspěšně porazil Voldemorta už nejspíš nikdo nezachrání, ale věrná filmová replika je pořád k dispozici. Nemůžeme garantovat, že z vás udělá nepřemožitelného kouzelníka, ale na kolegy určitě dojem udělá a v žádné sbírce určitě nesmí chybět.

471_dpem72rwwaasxah

Kdo by se chtěl vrátit opravdu na začátek, přesněji o 3 hůlky dozadu. Vůbec první hůlka Harryho Pottera z cesmínového dřeva a ocasního pera ptáka fénixe jasnou volbou. Určitě vám vydrží déle než Harrymu, tedy pokud se zrovna nepotkáte s Naginim a to bychom vám určitě nepřáli.

369_harry

Na své si samozřejmě přijdou i fanoušci nebo sběratelé, co pátrají po hůlkách dalších hlavních hrdinů. Hermionina hůlka s jádrem z blány z dračího srdce nebo Ronova hůlka z vrbového dřeva s jádrem z žíně jednorožce je jasnou volbou.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.