Cukrovinky pro každého fanouška Harryho Pottera™

Každý ze skalních fanoušků Harryho Pottera™ netouží po ničem jiném než ochutnat alespoň jednu ze sladkostí, která se objevila v knihách nebo ve filmech. U nás takových sladkostí pár také najdete.

Takže jaké cukrovinky, by žádný pořádný fanoušek Harryho Pottera neměl opomenout?

Kdo si nevybaví Bertíkovy fazolky tisíckrát jinak jako by nebyl. Co to bude tentokrát, ušní maz anebo borůvka, málo kdo chce riskovat, že zrovna narazí na nějakou ne úplně chutnou příchuť, ale všichni je chceme vyzkoušet.

1278-1_bertikovy-fazolky-tisickrat-jinak

Pokud byste vyrazili na výlet do Prasinek s největší pravděpodobností se budete chtít zastavit i Medovém ráji (Honedukes), jedné ze známých cukráren kouzelnického světa. Tady na Vá budou čekat medové plástve v čokoládě a moc příjemná interakce s Ambrosiem Flumem a jeho ženou. Co víc dodat než: Dáte si něco, drahoušci?.

Naše čokoládové žabky sice nevyskočí z krabičky, když ji otevřete, ale za to chutnají stejně dobře jako ve filmu a o sběratelské karty rozhodně nouze také není. V balíčku můžete objevit třeba Albuse Brumbála nebo Helgu z Mrzimoru.

2342-1_a4a7f361e1afd378cb592c7201a7b186

 

 

 

 

 

 

Máslový ležák (Butterbeer) je samozřejmě nejlepší přímo U Tří košťat, ale stejně dobře může chutnat i doma s kamarády. Nejvíc přece záleží na společnosti, ve které se právě nacházíte. Kdo by si nedal nápoj na bázi piva se šlehačkou a skořicí.

2501-1_butterbeer--maslovy-lezak

 

Ke Gringottům si sice nic neuložíme, i když by určitě bylo naše bohatství v pořádném bezpečí. Tyhle galeony, ale stejně nebudete chtít nechat ležet dlouho. Jsou totiž čokoládové, ale osttaní kouzelníky jimi určitě ošálíte anebo potěšíte, protože budou rozhodně chutnat líp než ty z kovu. Pozor, tímto Vás rozhodně nenavádíme, abyste čokoládové galeony používali jako platidlo.

942-1_web-coins-grande-4cdc99e0-4a69-46ce-a001-c7f3daa8134c-800x--kopie

Tyle cukrovinky sice nepocházejí přímo z filmů nebo knih, ale věřte, že o ně přijít rozhodně nechcete. Rozhodně chceme zmínit HERSHEY'S sladkosti, limitovaná edice Hershey's kisses (pusinek) a 12 různých tabulek čokolády se speciálními designy.

6936-3_hershey-s-kisses-mlecna-cokolada-harry-potter-269-g

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.