Nyní můžete kouzlit přímo u vás doma s Harry Potter Magic Caster Wand

Harry Potter: Magic Caster Wand

Žádný dopis o přijetí do Bradavic? Žádný problém!

Stále čekáte na přijímací dopis do Bradavic? Žádný problém! Fanoušci Harryho Pottera si mohou kouzla a čáry z kouzelnického světa přenést do svých domovů díky hůlce Magic Caster Wand od společnosti Warner Bros. Home Entertainment, která je kompatibilní s technologií Bluetooth a WiFi a je aktivována pohybem. Po propojení s doprovodnou aplikací dokáže hůlka sesílat známá zaklínadla z oblíbeného potterovského světa, jako je Expelliarmus, Lumos, Expecto Patronum a Wingardium Leviosa (celkem je k dispozici více než 50 kouzel).

Místo toho, aby se hůlka Magic Caster Wand používala k odhánění mozkomorů nebo k nadnášení peří, dokáže zapnout synchronizovaná světla, reproduktory a chytré televize. Prostřednictvím aplikace můžete také svádět souboje se svými přáteli. Jen si nezapomeňte nacvičit správné pohyby a vždy se předtím uklonit svému soupeři. Je to dokonalé spojení kouzelnického a mudlovského světa. Prostě to přijměte, vy čistokrevní!

V současné době si můžete vybrat ze tří designů hůlek, ale to není tak úplně pravda, že? Jak slavně řekl pan Ollivader: Hůlka si vybírá čaroděje. Zajímalo by nás, která z následujících možností vás oslovuje...?

LOYAL (Věrná): Éterický a hypnotický design této hůlky je skutečně podmanivý. Pruhovaná s kulatou koulí na konci rukojeti vyzařuje ochranný pocit. Oslovuje majitele, kteří jsou moudřejší než jejich léta, a je dokonalou volbou pro ty, kteří si cení půvabu a uměřenosti.

DEFIANT (Vzdorná): Design této hůlky je impozantní, mírně prohnutý a má viditelné praskliny - spíše než nedokonalosti jsou to atributy, které ztělesňují pocit vnitřní síly. Skvěle se hodí pro ty, kdo si pevně stojí za svým přesvědčením bez ohledu na to, jak je vnímáno.

HONOURBALE (Čestná): Tato hůlka byla navržena pro ty, kdo mají silnou intuici a náklonnost k magii přírodního světa. Její teplo přitáhne ty, kteří mají sílu, odvahu a přesvědčení. V nejlepších i nejhorších chvílích se tato hůlka cítí stejně příkladně jako ten, kdo ji drží.

HEROIC (Hrdinská): Tato exkluzivní hůlka, která byla k sehnání jen v předprodeji s elegantními křivkami a zdobnými detaily byla navržena s ohledem na kouzelnické inovátory a vynálezce. Vyzařuje sebejistotu, cílevědomost a důvěru a oslovuje geniální mysl, která oceňuje neobvyklou všestrannost a přizpůsobivost. V současné době již nejde koupit.

Vzhledem k tomu, že v dnešní ekonomické situaci je obtížné sehnat peří z ocasu fénixe, chlupy z jednorožce a dračí srdce, využívá kouzelná hůlka Magic Caster vícebarevné LED diody, dobíjecí baterii a haptickou technologii.

Harry Potter: Magic Caster Wand se oficiálně prodává pouze v USA a UK, nyní je možné v limitovaném počtu objednat i u nás.

Hůlky v současné době nejsou v prodeji z důvodů licenčních sporů WB a společnosti Kano.

 

wb-trademarkWIZARDING WORLD characters, names and related indicia are © & ™ Warner Bros. Entertainment Inc.
WB SHIELD: © & ™ WBEI. Publishing Rights © JKR.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.